• Turkish English German Russian
Steroid Satın Al Ve Anabolik Orjinal Steroid Sipariş Fiyatları
Whatsap Destek Whatsapp Destek

KÜR SONU HORMON TEDAVİSİ NASIL YAPILIR, KÜR SONU TEDAVİSİ, KÜR SONU TEDAVİSİ NASIL YAPILIR, KÜR SONU TEDAVİSİ NEDİR, PCT, PCT KÜRÜ, PCT KÜRÜ SATIN AL, PCT NASIL YAPILIR, PCT NEDİR, POST CYCLE THERAPY (PCT), STEROİD HORMON TEDAVİSİ, STEROİD HORMONLARI DÜZE

KÜR SONU HORMON TEDAVİSİ NASIL YAPILIR, KÜR SONU TEDAVİSİ, KÜR SONU TEDAVİSİ NASIL YAPILIR, KÜR SONU TEDAVİSİ NEDİR, PCT, PCT KÜRÜ, PCT KÜRÜ SATIN AL, PCT NASIL YAPILIR, PCT NEDİR, POST CYCLE THERAPY (PCT), STEROİD HORMON TEDAVİSİ, STEROİD HORMONLARI DÜZE

Post Cycle Therapy, baskılayıcı anabolik androjenik steroidlerin bir döngüsü kesintiye uğradığında bir kullanıcının hormonlarını normale döndürmeye çalışmak için çeşitli mekanizmalarla çalışan tedavileri sunmanın bir yöntemidir.

Bir kullanıcı anabolik androjenik steroidleri kullanmayı bıraktığında, kendilerini doğal testosteron üretiminin bazen ciddi şekilde bastırıldığı bir durumda bulurlar. Ek olarak, sistemlerinde steroid seviyeleri süresiz olarak düşer ve kullanıcıyı son derece katabolik bir döngü sonrası bırakır ve bu da döngü sırasında kazanılan kas kütlesini koruma yeteneklerini yansıtabilir. Bunu akılda tutarak, genel sağlık için daha iyi bir ortam yaratmak ve kas dokusunu korumak için doğal testosteron üretimini geri kazanmanın bir yolunu bulmak istediğimiz sonucuna varmak kolaydır.


Klomifen sitrat (clomid) ve tamoksifen (nolvadex), kullanıcıların doğal testosteron üretimini artırmak için bisiklet sürüldükten sonra kullanılabilir. Erkek vücudumuzda FSH (folikül uyarıcı hormon) ve LH'yi (luteinize edici hormon) başarılı bir şekilde artırabilen ilaçlarımız var, çünkü her ikisi de hipotalamus ve hipofiz bezindeki östrojeni bloke edebilir ve olumsuz geribildirim. LH'deki artış, testislerdeki Leydig hücrelerinin daha fazla testosteron yapmasına yardımcı olabilir.


Birçoğu, nolvadex'i tek başına kullanmanın, onu iyileştirmede kendi çareleri kadar etkili olduğunu buluyor. Bununla birlikte, bazıları her iki açıyı da kapsayacak şekilde her iki ilacı kullanmayı tercih eder. Nolvadex'in LH artışını miligramdan miligrama göre klomidinden daha derinden teşvik ettiği unutulmamalıdır. Ayrıca, birçok kullanıcı klomidin görsel efektler ve ruh hali değişimleri gibi yan etkilerinden şikayetçi.


 


Her iki ilaç tarafından doğal testosteron üretiminde artışa neden olan yöntemler analiz edilirken, bazı eski usul yaklaşımların kusurlu olduğu sonucuna varmak kolaydır. Birçok kullanıcı, durmayı en aza indirmek için testosteron üretiminin artmasına yol açacağı umuduyla bazı klomid orta döngü kullanır. Ağır bir androjenik döngü sırasında klomidin tek kullanımı bir anti-östrojen olarak değil, yüksek androjen seviyeleri testosteronun üretimi durdurmaya geri dönmesine neden olacağından, bir orta döngü durdurma yardımcısı olarak kullanılır. testosteron. Bu nedenle, doğal testosteron üretimini teşvik etmek için androjen seviyeleri yüksekse, clomid yetersiz tepki verecektir. Steroidlerin androjen seviyeleri düştüğünde bir PCT protokolü başlatmak çok daha etkili olacaktır ve bu, kullanıcının döngüleri boyunca kullandığı döngülerin yarı ömrüne bağlı olacaktır.


Clomid ve nolvadex'in yarı ömrü nedeniyle, ilacın dozlarını bölmeye çok az ihtiyaç vardır, sadece mümkün olan en kısa sürede alın.


PCT TEDAVİSİ

PCT TEDAVİSİ İÇİN NOLVADEX DOZU

1. Gün 100mg

10 gün sonra 60 mg

10 gün sonra 40 mg

 


Yukarıdaki, kullanılabilecek bir tedavi örneğidir. Açıktır ki, döngü ve diğer parametreler dozajları ve post döngüsü protokolünün uzunluğunu değiştirebilir.


Yukarıda belirtildiği gibi, birçok kullanıcı tüm açılardan zevk almak için hem nolvadex hem de clomid post cycle kullanmayı sever.


PCT TEDAVİSİ İÇİN KOMBİNE EDİLEN NOLVADEX VE CLOMİDİN Dozu:

1. Gün Clomid 250 mg + Nolvadex 60 mg

Clomid 100 mg + Nolvadex 40 mg 10 gün sonra

Clomid 50 mg + Nolvadex 20 mg 10 gün sonra

Bu yöntem etkili olmalı. Sonuç olarak, nolvadex tedavisindeki gibi sadece taş temelli değildir. Daha fazla bastırma döngüsü, istenen etkileri üretmek için daha yüksek dozlar veya daha uzun kullanım süreleri gerektirebilir.


PCT tedavisine başladığınızda, döngü, uygulanan bileşiklere bağlı olacaktır. Döngünüz boyunca kullandığınız tüm steroidleri aşağıdaki tabloda bulun ve son alımdan sonra en uzun başlama tarihine sahip ilacı yazın. Bu, sistemde potansiyel olarak yüksek seviyelerde androjen mevcut olsa da, PCT tedavisini başlatmadığımız anlamına gelir, bu nedenle PCT seviyeleri düşene kadar boşa harcanabilir.


KÜRDENİZİ DURDURDUKTAN SONRA PCT TEDAVİSİNE BAŞLAMANIZ GEREKENLERE BAKIN

Son yönetim PCT Saatinden sonra ne zaman başlanmalı

Testosteron enantat 2 hafta 3 hafta

Testosteron Cypionate 2 hafta 3 hafta

Testosteron propiyonat 3 gün 3 hafta

Testosteron süspansiyonu 6-8 saat 3 hafta

Sustanon 3 gün 3 hafta

Winstrol 12 saat 2/3 hafta

Dianabol 6-8 saat 3 hafta

Trenbolone 3 gün 4 hafta

Deca dura değerlendirme 3 hafta 4 hafta

Primobolan mevduatı 14 gün 2 hafta

Anavar 8-10 saat 2 hafta